Fallout 76 update: Vydané opravy a double XP víkend před námi

Dnes a před dvěma dny vyšly hotfix opravy na Fallout 76. Jeden patch byl vydán v souvislosti s plánovaným výpadkem serverů, na němž vyvokáři ladili konektivitu. Předchozí hotfix si můžete pročíst na oficiálních stránkách zde a ten dnešní je k nalezení taktéž zde.

I přes nátlak komunity na kontroverzní situace se hrou, za níž stojí velmi choulostivý systém předplatného s dopadem na souboje ve hře, se Bethesda i na dále snažní s Falloutem 76 pracovat a vydávat nové updaty a eventy. A když už je řeč o eventech, pojďme si připomenou, že přesně před rokem Fallout 76 vyšel!

Bethesda v této souvislosti vyhlašuje nadcházející víkend double XP pro všechny platformy. Navíc se budeme moc zapojit opět do módů Adventure a Nuclear Winter! A jak budou časy začátků a konců vypadat:

  • Začátek eventu: čtvrtek 14. listopadu 2019 v 17:00
  • Konec eventu: pondělí 18. listopadu 2019 v 18:00
  • Herní módy: Adventure a Nuclear Winter

Doufejme, že tenhle víkend bude zdárnější než ten předchozí Halloweenský a užijeme si pořádnou porci zábavy ve Fallout 76. Taktéž se omlouváme za zanedbávání chodu stránek. Vynasnažíme se, abychom nyní doplňovali informace kontinuálně a včas!