Fallout New Vegas Ultimate Edice vyjde v únoru!

fallout-ulitmate-edice-111105 Bethesda oficiálně oznámila kompletní edici Fallout New Vegas, která zavítá do obchodů v únoru příštího roku. Kompletní, protože se jedná nejen o originální placku plnohodnotné hry Fallout New Vegas, ale vedle toho budou v balení také originálky všech dostupných DLC přídavků. Jedná se tedy o Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Courier’s Stash, a Gun Runners Arsenal. Ultimate edice vyjde v Evropě 10. února 2012.

Distributor série v ČR, společnost Cenega, pravděpodobně mluví o této edici jako o GOTY Edition (Game of The Year). Nicméně, hlavní vývojáři z Bethesdy GOTY neoznámili, tudíž se s velkou pravděpodobností bude jednat o zmiňovanou – Ultimate Edici.

Na závěr bych rád shrnul pár podstatných věcí, co se našeho Fallout webu týče. Od února letošního roku byl zanedbáván a neaktualizován. Nyní jsem dosadil nový systém, pomocí něhož dosadíme naší fanstránku zpět do starých kolejí a budeme se snažit Vás, co možná nejlépe a nejrychleji informovat o dění ze světa Fallout.