Fallout: New Vegas - Společníci

Ve Fallout New Vegas nalezneme společníků resp. spolubojovníků hned několik. Pojďme si tedy některé z nich popsat.

Fallout New Vegas spolubojovníci - CraigJméno: Craig Bonne
Frakce: NCR ; kurýr
Lokace: Novac
Rodina: manželka – Carla Boone (zajata a zavražděna Legií)
Perk: Spotter (pozorovatel)
Popis: Na chlapíka jménem Craig Bonne narazíte v lokaci Novac v Mohavských pustinách. Tehdejší člen armády a nyní již jen strážce města a vynikající specialista na pušky. Z armády odešel navzdory tragickým událostem v jeho rodině. Přes něj se dostanete ke dvěma vedlejším questům (One for My Baby a I Forgot to Remember to Forget).

 

Fallout New Vegas spolubojovníci - LillyJméno: Lillian Marie Bowe
Frakce: farmář ; bývalý Nightkin
Lokace: Jacobstown
Rodina: vnuk – Jimmy Bowen, vnučka – Becky Bowen
Perk: Stealth Girl (Neviditelná dívka – Stealth Boy vydrží o 200% déle)
Popis: Dřívější 78-letá babička žijící jednoduchý život ve Vaultu 17, jež byla těžce závislá na medikamentech. Nyní 202 let starý vysloužilý Nightkin Vůdcovi armády, který si žije relativně klidným životem v městečku Jacobstown. Přes Lilyho se dostanete ke dvoum vedlejším questům (Guess Who I Saw Today a Lily and Leo).

 

Fallout New Vegas spolubojovníci - CassidyJméno: Rose of Sharon Cassidy
Frakce: Cassidy Caravans ; kurýr
Lokace: Mohavská stanice (NCR)
Rodina: otec – John Cassidy
Perk: Whiskey Rose (pijte kolik vydržíte bez jakýchkoliv následků)
Popis: Sharon Cassidy žije zdánlivě šťastný život. Po veškerých neúspěšných obchodech ve svém životě visí její byznys s karavany (společnost Cassidy Caravans) na pouhopouhém vlásku. Veškerý svůj čas tráví na baru s lahví Whiskey o niž tvrdí, že je jediný její přítel. Setkáte se s ní hned ve třech úkolech (Birds of a Feather, Heartache by the Number, You Can Depend on Me). S otcem Johnem Cassidym se můžeme setkat jako se společníkem ve Falloutu 2!

 

Fallout New Vegas spolubojovníci - ArcadeJméno: Arcade Gannon
Frakce: doktor; Následovníci apokalypsy
Lokace: Stará pevnost ve Freeside
Zajímavost: je na kartě piková šestka
Perk: Better Healing (rychlejší léčení, jakýmkoliv způsobem)
Popis: Na Arcade Gannona narazíte ve Staré pevnosti v lokaci Freeside. Provadí rozsáhlý výzkum na zlepšení léčebných podmínek ve zdejší oblasti. Ačkoliv vypadá neškodně, zdráhá se mluvit o své minulosti i s nejbližšími kolegy na pracovišti. Setkáte se sním v úkolu For Auld Lang Syne.

 

Fallout New Vegas spolubojovníci - VeronicaJméno: Veronica Santangelo
Frakce: Bratrstvo ocelí
Lokace: 188 trading post
Zajímavost: specialista na zásobování
Perk: Scribe Assistant (na výrobky není potřeba pracovního stolu)
Popis: Veronica Santangelo je členkou frakce Bratrstva ocelí a vyznačuje svou rozsáhlou specializací na zásobování. Nyní se z ní stal bezduchý samotář. Za její přítomnosti můžete vyrábět výrobky bez použití pracovního stolu. Setkáte se v lokaci 188 trading post při questu I Could Make You Care nebo také v DLC přídavku Fallout New Vegas – Dead Money.

 

Fallout New Vegas spolubojovníci - RaulJméno: Raul Tejada
Frakce: opravář
Lokace: Black Mountain
Rodina: sestra – Rafaela Tejada (zesnulá)
Perk(y): Regular Maintenance (pravidelná údržba – opotřebení zbraní o polovinu menší), Full Maintenance (vyšší úroveň perku Regular Maintenance) , Old Vaquero (rychlost střelby z revolveru je 33% rychlejší než normálně)
Popis: Raul je bývalý pistoleník a nynější opravář téměř všeho. Cestou domů byl zajat skupinkou Nightkinů v Black Mountains. Po jeho vysvobození je vám nesmírně vděčný. Questy – Crazy, Crazy, Crazy a Old School Ghoul.