The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

Bethesda oficiálně ohlásila nový datadisk pro The Elder Scrolls V: Skyrim, nesoucí název Dawnguard. Jedná se o vůbec první rozšíření pátého dílu série. To nabídne hned 22 zbrusu nových questů, plus několik vedlejších úkolů pro dlouhou chvíli. Příběh datadisku Dawnguard se točí kolem klanu upírů a upířích pánů se jménem Volkihar vedených jejich pánem Lordem Harkonem a jejich lovců Dawnguard vedených Isranem. Pán Harkon se však vrací k moci a pomocí Svitků Předků se snaží zhasnout a navždy zneškodnit samotné slunce, aby mohl navždy přežívat ve tmě. S hlavní postavou budete mít možnost se postavit na stranu lovců nebo na stranu upíru. Jestliže si zvolíte cestu upíra, stanete se upířím pánem. Tato možnost pak nejde již vrátit. Za pouhých 399,– kč si můžete objednat tento skvělý datadisk v češtině, který v ČR vychází již 8. listopadu 2012! Co Vás v novém datadisku ještě čeká?

dawnguard

  • Nový arsenál zbraní, zbroje, kouzla a řevy. Rozšiřte řady Strážců úsvitu, vyzbrojte se zbrusu novými kušemi a vyrobte si vlastní šípy, šipky a zbraně z dračích kostí. Používejte nové zbraně, zbroje, kouzla a řevy, například roztrhání duší – jeho prostřednictvím roztrháte duši svých nepřátel a změníte je ve své služebníky.
  • Staňte se pánem upírů. Přidejte se k hrůzám noci a staňte se pánem upírů. Létejte nad zemí, měňte se v netopýry, vysávejte životní sílu ze svých protivníků a užívejte mnohé další speciální dovednosti. Pán upírů má vlastní systém vylepšitelných talentů.
  • Nové vlkodlačí talenty. Vlkodlaci nyní mají vlastní systém vylepšitelných talentů, jako jsou zvířecí síla, zvířecí energie a divoké nasycení.
  • Nové lokace a nepřátelé. Vyberte si jednu ze dvou rozsáhlých pevností, které můžete obsadit a postupně vylepšovat – hrad Volkihar či tvrz Strážců úsvitu. Objevuje ztracená údolí a navštivte novou sféru Zapomnění – Mohylu duší. Bojujte proti novým nepřátelům, jako jsou smrtidavové, chrliče, obrnění trollové či noví upíři a draci. 
  • Změňte svůj vzhled. Navštivte Krysí díru v Riftenu a vyhledejte ženu, která dokáže změnit váš vzhled – nejen účes, ale i obličej.
  • Jízdní boj. Ve Skyrimu nyní můžete bojovat zblízka i na dálku přímo z koňského sedla.

dawnguard-1-nahled dawnguard-1-nahled dawnguard-1-nahled