Blíží se vydání seriálu Fallout, který přichází s dalším trailerem

Do premiéry nově očekávaného seriálu Fallout zbývá přesně měsíc. Nejen věrní fanoušci a hráči této franšízy netrpělivě vyhlíží duben. Všichni jsme tak trochu zvědaví na filmové zpracování legendárního Falloutu. Postapokalyptický příběh má premiéru 12. dubna 2024. První série obsahuje osm dílů, přičemž každá část má délku přibližně 60 minut.

Pokud oprašujete Fallout 76, mrkněte na náš návod nebo tipy a triky.

Nezapomeňte, že 11. dubna 2024 vychází také Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology edice!

Nadějná produkce

Mezi fanoušky panují určité obavy, zda seriál obstojí, neboť v minulosti se některé adaptace herních titulů nesetkaly s pozitivním hodnocením. Nicméně uklidňujícím faktorem je bezpochyby Jonathan Nolan (bratr slavnějšího Christophera), který má na starosti scénář a režii. Pomocníkem je mu také Todd Howard z Bethesda Game Studios, který dohlíží na kvalitu příběhu.

Co naznačuje trailer seriálu Fallout?

V traileru je opět zobrazena hlavní postava Lucy (Ella Purcell). Její kroky vedou z Vaultu 33 do postapokalyptického Los Angeles. Během krátkého traileru si můžeme všimnout, že se střetla s ghúlem nebo s robotem, který byl ve hře známý pod jménem „Mister Gutsy“. Ve videu lze spatřit item „Vault Boy Bobblehead“ nebo několik ukázek z frakce Bratrstva oceli.

Zatím vše naznačuje tomu, že seriál Fallout mohl být bombou, na kterou všichni fanoušci netrpělivě čekají. Seriál vychází 12. dubna 2024 na službě Amazon Prime.

Fallout

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments