Návod - Back To Basic

Back To Basic je jedním z úkolů pro skupinu Brotherhood of Steel v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Recruitment Blues. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Soldier’s certificate
  • 60 caps
  • 800 XP

V úkolu Back to Basic ve hře Fallout 76 získáte uniformu a řadu výcvikových kurzů. Nejdříve budete komunikovat s mistrem seržantem Gutsym. Jakmile s ním skončíte jednání, vydejte se do haly v prvním patře a najděte Záznam o výdeji uniformy, který se s největší pravděpodobností nachází na horní straně stolu. Vezměte jej, abyste se dozvěděli, kde se nachází poukaz na uniformu.

Opusťte místo a jděte do kasáren. Poukaz na uniformu najdete uvnitř. Musíte ho prohledat, protože neznáme přesnou polohu, protože se pokaždé mění. Pak musíte jít do foyer v prvním patře. Tam použijte automat na uniformy a uniformu získáte. Nyní si uniformu oblékněte, nebo spíše bych řekl vybavte, a vydejte se zpět k mistru seržantovi Gutsymu, abyste pokračovali ve výcviku.

Agility

První kurz je agility. Na začátku kurzu se používá terminál. Máte k dispozici 2 minuty a musíte projít vyznačenými překážkami. Pokud minete aktuální překážku, další překážku neuvidíte. Proto je lepší žádnou nevynechat/nevynechat.

Vlastenectví

musíte vykopávat z komoušských výhrůžek, abyste dokázali své vlastenectví. Musíte prohledat Topherovy, Jimmyho a Jianjunovy místnosti a s každým z nich komunikovat/mluvit. Jakmile budete hotovi, vraťte se k terminálu a předneste svůj názor/obvinění.

Střelec

Na zasažení všech cílů máte 30 sekund. Musíte je všechny zastřelit, abyste dokončili trať.

Ostré střelby

se dostanou do zkušebního areálu pro ostré střelby. Přijde vlna nepřátelských robotů. Musíte je všechny zničit. Takových vln bude několik. Jakmile projdete tímto kurzem, musíte se vrátit k Seargentovi. Tímto způsobem bude úkol dokončen.