Návod - I Am Become Death

I Am Become Death je jedním z posledních úkolů pro skupinu Enclave v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Officer on Deck. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • 100 caps
  • 2000 XP

Vraťte se do vojenského křídla v bunkru Whitespring. Když se dáte doprava, projděte laserovou mřížkou se štítkem „Command“. Vydejte se nahoru. Dostanete úkol, který po vás bude chtít, abyste použili jednotlivé terminály, které vás dále navedou, jak používat atomové bomby.

Vzpomínáte si, jak jsme říkali, že na začátku budete potřebovat přátele, abyste mohli splnit některé úkoly? Právě o tom jsme mluvili. Od tohoto okamžiku potřebujete přítele, abyste mohli pokračovat ve hře.

Nyní musíte prolomit kódy pro spuštění. Kroky jsou uvedeny níže:

Nejprve si pořiďte jadernou kartu Keycard. Chcete-li získat Keycard, najděte vertibota, který se potuluje po Appalačii. Zastřelte ho a získejte Klíčovou kartu. Tuto kartu lze použít pouze jednou.

Za druhé je třeba získat kódy pro spuštění. Uvidíte, že existují tři raketová sila známá jako Alpha, Bravo a Charlie. A ta ke svému fungování potřebují 8 kódů sil. Nyní musíte kódy najít a poté je dekódovat pomocí klíče Cypher. Uvidíte také ohořelého důstojníka nebo ghúla, který má na zádech maják.

Zatřetí se musíte zbavit automatizovaných sil. Abyste mohli spustit konzoli, musíte dokončit úkoly a cíle sila. Nakonec pečlivě zaměřte cíl a vystřelte atomovku.

Nyní, když máte osm kódů sila a následně jadernou kartu, musíte se v tomto úkolu vydat ke zpracování Mama Dolce’s Foos. Tam se nachází obrovská modrá roura. Seskočte za ni a všimněte si poklopu na boku potrubí. Pak narazíte na dveře zamčené kartou. Tyto dveře jsou vchodem do zpravodajské základny Fujiniya. Abyste mohli vstoupit, musíte použít čtečku karet.

Jděte dál až na konec, vlevo je poklop, otevřete ho a jděte dolů. Pokračujte podle značky a narazíte na místnost s modrými stroji a hromadou stolů. Vložte heslo, které jste získali v bunkru Whitespring.