Tipy a triky - Hackování / hacking

Terminály mají ve hře Fallout 76 více účelů, protože ovládají nejen většinu příběhu ve hře, ale také věže a bezpečnostní systémy budovy nebo trezoru, ve kterém se nacházejí. Náš průvodce hackováním hry Fallout 76 vás provede tím, jak je můžete hacknout a získat vše, co se v nich dá najít.

Hackování ve Fallout 76

Způsob, jakým terminály fungují, je z velké části stále stejný, jako tomu bylo již od Falloutu 3.

Došlo však k několika změnám ve způsobu, jakým vylepšujete své hackerské dovednosti. Je to způsobeno novým systémem perků, který nyní vyžaduje karty, aby bylo možné vylepšovat dovednosti.

Pojďme se nyní podívat na to, jak můžete vylepšovat své hackerské dovednosti, aby pro vás bylo hackování při dalším postupu ve hře o něco snazší.

Poté se podíváme na to, jak vlastně mechaniku hackování používat, abyste se mohli napojit na terminály, které se nacházejí po celé mapě.

Vylepšení hackerských dovedností
Proces vylepšování hackerských dovedností se příliš neliší od toho, jak vylepšujete dovednost lockpickingu.

Budete muset najít tři různé karty výhod, které jsou spojeny s inteligencí.

Tyto tři karty, které potřebujete, abyste mohli vylepšit svou hackerskou dovednost, jsou Hacker, Expert Hacker a Mistr Hacker.

Člověk tyto karty používá ke zlepšení své hackerské dovednosti. Za každou kartu, kterou si vybavíte, se vám také zkrátí doba zablokování terminálu.

Všechny karty v této kategorii mají jednu hodnost. To znamená, že nemůžete použít duplicitní karty k získání určité hodnosti, jako byste to mohli udělat jinak.

Kromě toho nemůžete stejnou kartu vybavit vícekrát, abyste zdvojnásobili její účinek. To znamená, že jediný způsob, jak zvýšit své hackerské dovednosti, je najít tři různé karty výhod a vybavit je všechny najednou.

Nezapomeňte, že můžete také projít náš kompletní návod Fallout 76.

Hackování terminálu

Abyste mohli vylepšit svou hackerskou dovednost, musíte se přihlásit k terminálu, kde je seznam slov se stejnou délkou znaku a mají podobné znaky.

Jsou tam také některé náhodné znaky, které mají způsobit zmatek. To, co musíte udělat, je vybrat slova pro přístup k terminálům nebo zjistit, kolik písmen v odhadu bylo správných.

Bude tam slovo, které budete muset najít. Můžete vybrat jedno ze slov a zjistit, zda je šance, že toto slovo bude odpovědí. Pokud je toto konkrétní slovo špatně, počítač ukáže, že má podobu nuly tohoto slova.

Tímto způsobem budete moci odstranit všechna slova, která mají něco společného se slovem, které bylo chybné, a budete moci zúžit správné možnosti.

Někdy může být nutné vybrat slovo, o kterém víte, že je špatné, abyste mohli správně uhodnout ostatní písmena slova.

Můžete zjistit, kolik písmen má podobnost se skutečnými odpověďmi, a budete moci dále zúžit pole na správné slovo. Přijďte na správné slovo dříve, než vyprší čas, a budete mít přístup k terminálu.