Tipy a triky - Power Armor lokace

Ve hře Fallout 76 můžete na různých místech světa najít v opuštěných lokacích Power Armory. Od zamčených kůlen přes vojenská zařízení až po temné interiéry zapomenutých továren. Často je najdete vedle stanic Power Armor a čekají, až se o ně někdo přihlásí.

The Savage Divide

The Forest

The Mire

Toxic Valley

The Ash Heap

Cranberry Bog

Jaké jsou výhody Power Armors

Podporovaná zbroj nabízí několik bonusů a zvyšuje sílu vaší postavy. Zbroj má samozřejmě omezené množství energie, kterou dodává fúzní jádro – všechny činnosti v Podporované zbroji vybíjejí fúzní jádra. Pokud jste jádro vyčerpali, musíte si najít nové – například ho najít v herním světě.

Asistované zbroje poskytují následující výhody:

  • Zvyšuje poškození v boji zblízka,
  • Snižuje poškození od nepřátel,
  • Eliminuje zranění při pádu,
  • Zvyšuje nosnost postavy,
  • Umožňují zůstat dlouho pod vodou, pokud máte nasazenou přilbu.

Proč nemůžu nosit Power Armor?

Našli jste Power Armor, ale při pokusu o jeho nasazení se zobrazí hlášení, že nesplňujete požadavky? Nic se neděje. Stačí, když z Mocné zbroje vytáhnete prvky, které přesahují vaši aktuální úroveň postavy. Vaše zbroj bude slabší (bude poskytovat menší ochranu proti poškození), ale budete ji moci volně používat.

Můžu Power Armor ztratit?

Abyste mohli asistovanou zbroj používat, musíte ji nejprve nastavit v herním světě – pak se objeví jako objekt, do kterého můžete vstoupit. Co se však se Zbrojí stane, když z ní vystoupíte a nevezmete si ji do inventáře? Pokud se od své Silové zbroje vzdálíte nebo opustíte hru, bude automaticky umístěna do vašeho inventáře.

Nezapomeňte, že můžete také projít náš kompletní návod Fallout 76.