Fallout: London se odkládá na rok 2024, přesto se máme na co těšit!

Londýn nám opět prokrouzl mezi prsty. Team FOLON, který stojí za vývojem Fallout: London resp. očekávanou modifikací do Fallout 4 ohlásil posunutí data vydání. Nové datum vydání je aktuálně 23. dubna 2024. To je skoro roční posun! Doufejme tedy, že se příští rok na jaře konečně dočkáme tohoto modifikačního počinu.

Fallout: London, ambiciózní a skvěle vypadající modifikace o velikosti klasického DLC pro Fallout 4. Modifikace se jasně odlišuje od svých vrstevníku a nabízí zcela nový zážitek z hraní. Zasazení hry Fallout mimo území Spojených států, to je velká premiéra.

Věrní svému názvu se vývojáři přesouvají do britského Londýna. A co na hráče čeká? Od dusných parlamentních aristokratů přes vzkříšení rytířů kulatého stolu až po nekompromisní kult revolucionářů. A nejen to! Londýn ztělesňuje historii a původní estetiku města. Nezaměnitelným způsobem se na náš milovaný středobod Anglie dívá v jaderném duchu.

Z nově vydaného traileru lze nabít dojmu, že jde spíš o oficiální DLC rozšíření, než fanouškovský mód. Video ukazuje, čeho tým dosáhl v rámci řady oblastí včetně vývoje samotného Londýna, 3D modelování, 2D texturování, hudby, hratelnosti a dalších. Rozloha Londýna je rozlohou velmi podobná Commonwealthu z původní hry.

Vývojáři rovněž slibují 90 tisíc nahraných hlasových linek, což je o 1,5krát více než ve Fallout: New Vegas nebo The Elder Scrolls: Skyrim.

Modifikace pro Fallout 4 – Fallout: London vyjde 23. dubna 2024.

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments