Je to bomba. Seriál Fallout se povedl, natáčí se druhá série.

Seriál Fallout předčil veškerá svá očekávání. Díky věrnému dodržování stylu a lore herního světa je výsledkem parádní počin, který se zaslouženě dočká pokračování. Amazon totiž už dnes oznámil, že natáčí druhou sérii a dočkat se jí můžeme příští rok. Putování pustinou jen tak neskončí ani na obrazovkách našich televizí.

Ghúl je impozantní.

Při pohledu na Netflixovský Zaklínač, který nedávno ohlásil svůj definitivní konec se není čemu divit, že měl klasický herní fanoušek strach, jak dopadne seriál Fallout. Vlastně to mohlo dopadnout dost podobně, stačilo si zavázat oči a arogantně ignorovat jakoukoliv předlohu. Jenže Jonathan Nolan se pod záštitou Amazonu nenechal slepě ovlivnit. Věrohodně dodržuje estetické pilíře herní série a bizardní spád ještě bizardnějšího světa tak, jak jsme v Pustině zvyklí. Možná by tomu ještě slušelo větší množství zmutovaných potvor, ale buďme na naše tvůrce hodní.

O druhé sérii zatím nevíme vůbec nic – jen to, že bude. Možností je spousta. Stejně tak obrovský svět k prozkoumávání a sposta neotevřených Vaultů, které mohou skrývat velmi zajímavá tajemství.

Dejte nám vědět do komentářů, zda se seriál líbil i vám. Pokud máte teď touhu obnovit nebo začít novou kampaň v některé z her Fallout, pak si můžete objednat Fallout S.P.E.C.I.A.L. edici, kde je všech 7 dílů pohromadě.

Fallout

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments