Nová sezóna Fallout 76 – Duel with the Devil

16. sezóna Fallout 76 – Duel with the Devil začíná 26. března! Než se vrhnete do hry, přečtěte si vše o vylepšeních, která můžete v nové sezóně očekávat. Mrkněte na změny a novinky, které vás v šestnácté sézoně Fallout 76 přivítají.

Ve hře Fallout 76 se systém bodování mění na systém Seasons Pass, který obsahuje stránky a vstupenky a umožňuje větší flexibilitu při získávání odměn.

Robněž nezapomeňte mrknout na náš návod nebo tipy a triky.

I nadále budete získávat S.C.O.R.E. a získávat hodnosti plněním denních a týdenních výzev (stejně jako dříve)! Jak budete získávat hodnosti, odemknou se vám další sezónní stránky. Na každé Sezónní stránce se můžete dopředu podívat, jaké odměny jsou k dispozici, blíže si tyto odměny prohlédnout a získat ty, které opravdu chcete, jejich uplatněním v libovolném pořadí. Pokaždé, když získáte vyšší hodnost, získáte 25 vstupenek a tyto vstupenky můžete vyměnit za libovolnou odměnu na Sezónních stránkách, které jste již odemkli.

I po dosažení 100. hodnosti můžete stále získávat a vyměňovat vstupenky za různé hráčské marnosti, C.A.M.P. a spotřební předměty. Nezapomeňte vstupenky používat, protože jejich platnost na konci sezóny vyprší.

ZÍSKEJTE PRÉMIOVÉ ODMĚNY SE SEZÓNNÍM PASEM

Členové Fallout 1st automaticky získávají bezplatný přístup k Fallout 1st Seasons Pass (který zahrnuje prémiové odměny). Pokud ještě nejste členem Fallout 1st, nemusíte se bát, že byste si mohli vyzvednout Fallout 1st Seasons Pass za 1500 atomů v Atomic Shopu.

VYBAVTE SE ODMĚNAMI PRO TUTO SEZÓNU

Nebojte se! V této sezóně se úžasně úžasný a neochvějně vlastenecký Rip Daring utká s ďáblem z Jersey. Nikdo kromě statného hrdiny – a sester Guinevery a Percivala – se nemůže postavit strašlivému kryptoidovi, který pronásleduje New Jersey.

Kromě tebe, Obyvateli sklepení. I ty si můžeš obléknout kostým proslulého lovce kryptoidů a likvidovat ďábly pomocí zcela nové zbraně, Crematoru! Po odemčení bude možné Cremator vyrábět a upravovat na pracovištích pro výrobu zbraní, jakmile dosáhnete 30. úrovně.

V této sezóně můžete také odemknout Adelaide, úžasnou herečku z Assaultronu, která ozdobí váš C.A.M.P. a bude se podepisovat všem svým obdivovatelům.

Šestnáctá sezóna začíná 26. března a vychází spolu s Atlantic City – americkým hřištěm. Více se dozvíte na stránkách Fallout.com. Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku, X (dříve Twitter) a Instagramu, kde najdete nejnovější informace.

Fallout

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments