Atlantic City – America’s Playground je další bezplatný update do Fallout 76

Do Fallout 76 vyšel nový zcela bezplatný update Atlantic City – America’s Playground. Aktualizace přináší exkluzivní nové úkoly v otevřeném světě Atlantic City. To vše v nové sezóně číslo 16 pod označením Duel with the Devil, která začla teprve před pár dny a informovali jsme vás o ní v tomto článku. Mrkněte na porci nových odměn a dobrodružství.

Nové úkoly a lokace v Atlantic City

Bezplatná aktualizace America’s Playground vás přivádí zpět do Atlantic City. Tam vás starosta Tim, pověřený vedením místní městské samosprávy, požádá, abyste se vypořádali s hrozbou města. Nezapomeňte si s sebou vzít zahradnické nůžky.

Nový update Fallout 76 Atlantic City – America’s Playground!

Mezitím v Appalači rodina Russoových vystěhovala kultisty z Mothmanu a proměnila Ingramovo sídlo v luxusní noční klub. Zdá se, že se jim po útěku z krvavé minulosti v Atlantic City daří víc než dobře. Nicméně pod povrchem svého okouzlujícího zevnějšku skrývají Russoovi temná tajemství a potřebují tvou pomoc.

V této aktualizaci je toho hodně, do čeho se můžete pustit. Spolu s novými úkoly se otevírá i zcela volný průzkum Atlantic City! Dokonce jsou tu i nové vedlejší úkoly, které si můžete vyzvednout na nástěnce věčně optimistického Jeremiaha Hopkina v letovisku Whitespring.

Nezapomeňte, že 11. dubna vychází Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology, kde si ve speciálním balení můžete otevřít všechny díly série Fallout.

Fallout

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments