Návod - An Ounce of Prevention

An Ounce of Prevention je jedním z prvních úkolů v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Final Departure. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Recipe: Diluted RadAway x1
  • Recipe: Diluted Rad-X x1
  • Rad-X: Diluted x3
  • RadAway: Diluted x3
  • .44 Round x19
  • Troubleshooter’s Leather Right Arm x1

V tomto úkolu ze hry Fallout 76 budete vyrábět vakcínu a podávat ji. U tohoto úkolu nemáte nepovinné cíle a tento úkol vyžaduje také nějaké další mrchožroutství a testování. Ten bude zajímavý, že?

AVR Medical Center

jděte do suterénu AVR Medical Center. Nyní musíte jít vpravo od severního vchodu do budovy. V okolí bude hromada Scorcherů, takže musíte být opatrní. Jakmile budete v suterénu, použijte terminál lékařské laboratoře AVR a přečtěte si „Přehled projektu očkování“.

Experiment

K provedení experimentu budete potřebovat několik věcí. Jižně od letiště Morgantown se nachází místo známé jako Greg’s Mine Supply. Tam si můžete pořídit věci pro svůj experiment. Jakmile se vydáte na jih od letiště Morgantown, naproti přes ulici bude stát dům.

Na zadním konci domu se nachází vchod. Jděte přímo do suterénu domu. Pokračujte po cestě a nakonec vstoupíte do Greg’s Mine Supply. Ve žluté dřevěné bedně uvnitř najdete rozbušku typu T.

Vzorky krve

se vracejí do zdravotnického střediska AVR. Mějte na paměti, že před instalací této pojistky musíte odebrat vzorky krve od různých tvorů, jako je divoký ghúl, vlk a krtčí krysa. Značky cíle jsou věci, které vás k těmto tvorům dovedou.

Nejjednodušší je odběr vzorků krve. Stačí toho tvora sejmout. V okně s kořistí uvidíte vpravo dole možnost sebrat vzorek krve.

Po odběru vzorků se vraťte do lékařského střediska AVR. Vložte tyto vzorky do centrifugy a vložte pojistku, kterou jste si s sebou vzali, do pojistkové skříňky. Pomocí terminálu analyzujte odebrané vzorky krve.

Po dokončení procesu použijete k podání vakcíny přístroj Symptpo-Matic. Tím tento úkol skončí.