Návod - Into The Fire

Into The Fire je jedním z prvních úkolů v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise An Ounce of Prevention. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Anti-Scorched training pistol
  • Fire Breather uniform
  • Stimpak x2
  • Random combat armor pieces
  • 60 bottle caps
  • 800 XP

Těžiště tohoto úkolu spočívá v tom, že vás donutí připojit se k „Fire Breathers“. Abyste se k nim mohli přidat, musíte projít fyzickou zkouškou. V tomto úkolu hry Fallout 76 jsou i další cíle.

Jděte na jihovýchod od AVR Medical Center, tam je Charleston Fire Department. Vydejte se tam. Abyste mohli vstoupit do jejich řad, musíte složit znalostní zkoušku známou jako zkouška znalostí dýchání ohněm.

Řekl bych, že test je opravdu hračka, ale v případě, že se nechcete namáhat, můžete si vzít klíč s odpověďmi v hlavní kanceláři, která se nachází výše, nebo si prostě přečíst poznámky, které jsou rozesety kolem.

K provedení zkoušky se používají terminály systému Fire Breather Training. Jakmile se cítíte připraveni a máte jistotu, přejděte k terminálům a zvolte možnost Zkouška znalostí. Po dokončení zkoušky vyjděte z oddělení a jděte na sever.

Fyzikální vyšetření

pro fyzikální vyšetření, musíte vyhledat terminál v Charleston Herald. Držte se na okraji města. Nedaleko svého cíle uvidíte schody. Použijte tyto schody, vyjděte nahoru a vstupte do budovy. Jakmile budete uvnitř budovy, sejděte o patro níž a jděte rovnou ke svému cíli.

Vznikne most ze zbytků. Přejděte přes most a dostaňte se do další budovy. V budově 2nd sejdi o další patro níž a všimni si červeně namalovaných šipek na zemi. Následujte tyto šipky a ty vás dovedou k další budově, přesně tam, kde by měl být váš terminál.

Použijte tento terminál k provedení fyzické prohlídky. Jakmile vyšetření začne, stiskněte tlačítko A a běžte směrem na jih Charleston Heraldu a pak stiskněte tlačítko B. pak spěchejte zpět a stiskněte tlačítko A. na to všechno máte pouze 3 minuty. Mezitím se také musíš vyhnout spáleninám.

Jakmile stisknete tlačítko A, musíte obejít město zvenčí a dojít ke stejným schodům, po kterých jste se dostali do první budovy. Nyní jděte přesně tou samou cestou, kterou jste se dostali k terminálu. Jděte znovu k terminálu a vaše lékařská prohlídka bude u konce.

Závěrečná zkouška

Nyní přichází poslední část, závěrečná zkouška. Musíte jít k Belching Betty. Musíte si poslechnout holokazetu se závěrečnou zkouškou, kterou máte v inventáři. Vyzvedněte si věci, připravte se a vstupte do dolu.

Až budete uvnitř dolu, napravo od zamčených dveří bude terminál. Pomocí tohoto terminálu dveře odemkněte. Pokračujte po cestě a po cestě na silnici najdete vidlici. Budou se zde rozdělovat dvě cesty. Můžete si vybrat kteroukoli z nich, protože obě vás dovedou ke stejnému cíli. Dejte si pozor, že obě mají své vlastní druhy odolnosti.

Po stisknutí nouzového majáku se probojujte na povrch a promluvte si s Berniem. Vraťte se k charlestonskému hasičskému sboru a zaregistrujte se v počítačovém systému Fire Breather.

Nyní jděte do místnosti hned vedle terminálu, která se nachází ve druhém patře. Stiskněte tlačítko pro přehrání prioritní zprávy a můžete začít! Váš úkol je splněn.