Návod - The Missing Link

The Missing Link je jedním z prvních úkolů v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Into the Fire. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • 600 XP
  • Photomode feature unlock: Photo Frame – Raiders!
  • Random ranged weapon & ammo or junk item
  • Random Savage Divide items

V tomto úkolu ze hry Fallout 76 se hráči musí vydat po Madiganově stezce.

Top Of the World

Top of the World je místo, které se nachází přímo uprostřed mapy. Abyste se tam dostali, budete muset čelit odporu, ale žádný strach, nepřátelé jsou většinou mezi 5. a 10. úrovní.

Aby výtah fungoval a vyvezl vás do třetího patra, musíte postavit Rosein opakovač signálu. Zde zjistíte, kde přesně končí Madiganův ocas a jen Rose ví, co měl Madigan za lubem.

Problém je však v tom, že Rose nechce prozradit, co ví, pokud jí nepomůžete. Skutečný příběh začíná od tohoto okamžiku, kdy začnete plnit všechny Růženiny úkoly, abyste mohli pokračovat dál.

Jakmile splníte všechny úkoly zadané Rose, seberte z nájezdníkovy schránky rozbitý uplink. Poté se musíte vydat do Mire. Jděte tedy na Sluneční lyže a vydejte se na východ. Dovede vás ke dveřím Abbieho bunkru. Tam je terminál, který můžete hacknout. Hackněte ho a vstupte dovnitř. A pak už jděte! Další úkol je splněn.