Návod - Signal Strength

Signal Strength je jedním z prvních úkolů v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise The Missing Link. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Stimpak
  • RadAway x3
  • Purified Water x4
  • .45 Round x54
  • Plan: Cushion Raider Armor Legs
  • Death Tambo

Jedná se o víceúčelový, zajímavý úkol ze hry Fallout 76. Hlavní cíle se zaměřují na hledání schématu opakovače signálu, poznámky k výzkumu a vytvoření opakovače signálu. V tomto úkolu nemáte žádné nepovinné cíle.

Schéma opakovače signálu

Pamatujete si, jak jsme v posledních úkolech měli Rose, která nám dávala cíle, aby nám pomohla? Teď po nás chce, abychom našli schéma opakovače signálu, aby nám pomohla. Vydejte se na sever od vrcholu světa. Jděte dál, dokud nedojdete k návštěvnickému centru Seneca Rocks.

Severozápadně od centra se nachází motel. Vejděte do motelu a jděte do druhého patra. Tam najdete tělo majora Dariona Jonea, které musíte vyrabovat, abyste získali schéma opakovače signálu a poznámky k opakovači signálu.

Další částí je čtení výzkumných poznámek. Po přečtení poznámek se dozvíte, že existují další dva cíle, a to najít součástky pro opakovač signálu. Musíte se vydat na Horizon’s Rest. Tam vstupte do vraku letadla a v kokpitu najdete své věci.

Přejděte na regionální konferenci NAR 98. Abyste získali druhou položku, musíte hledat rozbitý vlak. Na lavičce Tinker Bench si postavíte signální opakovač. Najděte tedy nejbližší Tinker Bench.

Nyní se musíte vydat do Národního izolovaného rádiového pole. Zde je třeba nainstalovat opakovač signálu, který jste právě sestrojili. Na jihozápadě od umístění opakovače se nachází malá stanice. Uvnitř ní najdete terminál, který bude sloužit k přesměrování energie do opakovače signálu.

Je třeba vybrat ovládací prvek pomocné komponenty a přesměrovat na něj napájení. Tímto způsobem přesměrujete napájení do opakovače signálu. Nyní se vraťte do Top of the World a komunikujte s Rose. Tento úkol je splněn.