Návod - Flavors of Mayhem

Flavors of Mayhem je jedním z prvních úkolů v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Signal Strength. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Syringer Ammo x9
  • Explosive Bait x5
  • Sack Hood with Straps
  • Stimpak
  • RadAway
  • Black Diamond

Úkol Fallout 76, Flavors of Mayhem, je relativně delší úkol s více cíli. Existují i nepovinné cíle. Dobré však je, že se budeme soustředit pouze na ty hlavní, abychom se přes úkol dostali.

Rose’s Syringer

Jak už název napovídá, i tento je jedním z Rose’s questů. Musíte se vydat na vrchol světa. Vydejte se do druhého patra a najdete tam Pracovní stůl na zbraně. Vstupte na tento pracovní stůl a v nabídce Modify vyberte Rose’s Syringer. Poté musíte Syringer upravit. Rose by vám již poskytla předměty, které jsou k úpravě potřeba.

Čas na Testování

nyní musíte použít tento Syringer na Yao Guai. Stačí zůstat naživu po dobu 60 sekund a zabít ho, až efekt zmizí.

Nyní je třeba přejít do Dráteníkova pracovního stolu. Tam vyrobte výbušnou návnadu. Značka cíle vám bude pomáhat s hledáním předmětů potřebných k výrobě. Poté, co máte vyrobeno, vyjděte ven a otestujte výbušnou návnadu.

Můj nový přítel

Další věc, kterou po tobě Rose chce, je spřátelit se se Smrtelným drápem. Musíš se ke Smrtelnému drápovi přiblížit. Jakmile tam budete, stiskněte aktivační tlačítko. Dostanete dvě možnosti: buď utéct, nebo bojovat. Pokud chcete bojovat, musíte si být jisti, že je deathclaw od vás v dostatečné vzdálenosti a máte mezi sebou překážky. Abyste měli čas vyložit zbraně.

Nyní musíte najít tábor supermutantů. Až ho najdete, vydejte se tam a uloupněte něco pro Rose. Sledujte značku cíle.

Nyní je třeba získat maso Redstag. Najdeš ho v Whispering Resort. Dejte si pozor, abyste se zde vypořádali i s některými příšerami. Po vypořádání se s nimi je cíl splněn. Vraťte se na Vrchol světa a setkejte se s Rose.