Návod - Key To The Past

Key To The Past je jedním z úkolů pro skupinu Raiders v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Flavors of Mayhem. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Power Armor Chassis
  • Plan: Missle Launcher
  • 40mm Grenade Round x4
  • Fusion Cell x18
  • Stimpak x3

Další úkol Fallout 76 Rose s několika cíli. Navštívíte některé staré i nové lokace.

Heslo

Rose nyní chce, abyste vyhledali 5 fragmentů hesla, které by se použilo k otevření Raid Cache. Chcete-li fragmenty najít, použijte značku cíle a vstupte do dolu Blackwater. Uvnitř bude terminál. Použijte ho a vyberte libovolné heslo kromě posledního.

Když se vydáte do hlubin dolu, narazíte na dámu jménem Freddie Langová. Zabijte ji a získejte fragment klíče od dolu. Jakmile fragment získáte, opusťte důl. Nyní musíte najít další fragment. Za tím účelem jděte do Traperova tábora, který se nachází na Ďáblově páteři.

Až se tam dostanete, zjistíte, že tam tento fragment není. Proto se vydáte po silnici na západ do Huntersville. Přímo v centru města uvidíte ležet tělo Waltera Griswolda. Z těla musíte úlomek sebrat.

Nyní se vydejte na lyžařskou dráhu Sunnytop, ale pozor, bude plná nepřátel. Vejděte do oblasti a jděte doleva. Značka cíle vás zavede do místnosti. Poslechněte si holokazetu a vydejte se na opačný konec chaty. Sejděte dolů a na vzdálenějším konci uvidíte terminál. Použijte tento terminál a zvolte příchozí poštu. Poté si přečtěte „Zadání hesla administrátora“.

Nyní musíte jít do paláce Winding Path. Hledejte heslo správce v komodě uvnitř paláce Winding Path. Nyní musíte sejít dolů. Použijte terminál pro duplikaci holopásky a vyberte „Duplikovat z archivů“ a poté vyberte „Fragment klíče Diehard“, abyste vytvořili Fragment klíče Diehard.

V Bolton Greens budou poznámky. Musíte je vyhledat. Vydejte se směrem k Bolton Greens, jděte přímo do nejvyššího patra a hledejte Gourmands Notes. Až poznámky najdete, nasměrují vás zpět do Savage Divide. Poznámky vás dovedou ke Gourmandovu klíči Fragment. Tento fragment klíče najdete na místě pojmenovaném jako Wendigo Cave.

Až se dostanete do jeskyně Wendigo, zjistíte, že musíte hodně bojovat, abyste se dostali k cíli. Seberte úlomek klíče a co nejrychleji se dostaňte ven.

Chcete-li získat další fragment klíče známý jako Cutthroat Key Fragment, musíte zabít spalovače známého jako David Thrope a ukořistit ho. Najdete ho v Big Fred’s BBQ Shack. Bude tam hejno divokých ghúlů.

Když jste našli všechny fragmenty, vraťte se na vrchol světa a znovu se setkejte s Rose. Ta vám nyní zadá další úkol. Požádá vás, abyste našli tělo ženy jménem Rosalynn. Najdete ji na místě známém jako Charleston Capitol Building.

Na tomto místě se může vyskytovat mnoho nepřátel, takže je lepší jít připraven. Jděte do budovy soudu Charleston Capitol a sejděte do suterénu. Bude tam označený terminál, použijte ho. Zvolte Doe. J a vstupte do místnosti za terminálem.

Poté se vydejte na východ do lyžařského střediska Pleasant Valley. Vejděte do střediska a zamiřte do suterénu. Dveře však budou zamčené, ale nebojte se, klíč je pod rohožkou. Stačí vstoupit do kešky a je to! Úkol je splněn.