Návod - Early Warnings

Early Warnings je jedním z úkolů pro skupinu Free States v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Key To the Past. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Plan: Shadowed Combat Armor Arms
  • 5.56 Round x16
  • Stimpak x3
  • Plan: Light Combat Arms
  • Stand Fast (chest armor, harder to detect while sneaking)

Hlavním cílem tohoto úkolu je najít chybějící uplink a opravit ho. Jsou zde i další cíle.

Abbieho bunkr

Na severu Mire se nachází Abbieho bunkr. Jděte na toto místo a vstupte do místnosti vzadu. Bude tam Tinker’s Workbench, použijte ho. Chcete-li jej opravit, vyberte možnost „Uplink“.

Nyní se vraťte do vstupní místnosti a uvidíte terminál systému Scorched Detection. Použijte ho. Nyní musíte zvolit „Communications Uplink Repaired“. Až budete hotovi, vraťte se a poslechněte si, co vám chce Abbie říct.

Nyní opusťte bunkr a přejděte do bunkru Raleigh Clay’s Bunker. K odemknutí dveří je třeba použít terminál. Musíte si poslechnout Abbie, abyste se dozvěděli svůj další úkol. Uvnitř bunkru je označená skříňka spolu s dalšími 5 skříňkami.

Topné spirály

Další částí je shromáždění série topných spirál z několika míst. První topnou spirálu najdete v bunkru Raleigha Claye. Stačí najít bednu s nářadím, která je na konci chodby. Otevřete tuto skříňku s nářadím a získáte svou věc.

Vstupte do Ameina bunkru. Na jihu je místnost. Vejdi do této místnosti, jdi dveřmi vlevo a podívej se tam na 2nd Heating Coil.

U reléové věže LW-B1-22 je další skříňka na nářadí a v ní je topná cívka. Po vyzvednutí 3rd Heating Coil se vraťte do Abbieho bunkru. Dostaňte se do místnosti Tinker’s Workbench. Prohledejte skříně uvnitř a seberte poslední dvě Topné cívky.

Pomocí Dráteníkova pracovního stolu vyrobíte 5 vylepšených motorů. Musíte se vrátit k terminálu SDS v hlavní místnosti. Použijte tento terminál a vyberte „Upgraded Motors“. A je to! Další úkol je splněn.