Návod - Bunker Buster

Bunker Buster je jedním z úkolů pro skupinu Enclave v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Uncle Sam. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • 50 XP
  • Congressional access card
  • Deathclaw gauntlet

K dokončení tohoto úkolu je třeba splnit několik úkolů. Zaprvé se musíte dostat do bunkru Sama Blackwella. Poté musíte najít tělo agenta, které se nachází uvnitř jeskyně. Poté musíte ukořistit holokazetu Operation Summary-Blackwell.

Až budete mít kazetu, poslechněte si ji. Pak projděte hnízdem Smrtihlava a najděte holokazetu Bypass. Tuto pásku vezměte zpět k výtahu. Zatímco jste ve výtahu, použijte pip-boy k použití pásky. Tím se odemkne panel výtahu. Vraťte se do bunkru Sama Blackwella a vstupte do něj.

Bunkr Sama Blackwella

Sejděte po schodech dolů a projděte modrými dveřmi v bunkru. Bude tam laserová mřížka. Vraťte se nahoru a jděte do hlavní místnosti bunkru a dostaňte se do místnosti s modrým strojem. V místnosti bude ležet počítač, který musíte hacknout. Tím vyřadíte laserovou mřížku.

Nyní, když není k dispozici žádná laserová mřížka, se vraťte na místo a použijte ruční skener, abyste získali plnou kontrolu nad mřížkou. Na sloupu je klávesnice, ale má kód, který neznáte. Vraťte se do místnosti.

Nyní musíte prohledat skříně, abyste rozluštili kód. Soubory, které budete hledat, jsou pojmenovány jako „Orientační dopis senátu“, „Záznam o rozvodu: Blackwellovi“ a „Zpravodajská zpráva – 18/16/77“.

Musíte projít všechny tři. Pak musíte najít záznam „Judy je pryč“ ze Samova terminálu a přečíst si ho. Jeden ze souborů obsahuje kód. Vložte kód do číselníku. Vraťte se a hledejte naznačený obraz v druhé polovině místnosti. Přitom najdete další holopásku a přístupovou kartu. Poslechnutím holokazety bude váš úkol ukončen.