Návod - Defiance Has Fallen

Defiance Has Fallen je jedním z úkolů pro skupinu Brotherhood of Steel v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Coming to Fruition. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Photo Frame: The Brotherhood!
  • Brotherhood Fatigues
  • Short Gatling Gun
  • 5mm Round x140
  • Plan: Protective Lining BoS Underarmor
  • Radaway x6

V tomto úkolu musíte najít pevnost Fort Defiance. Nejprve si z tábora Venture vezměte nápovědu 1st . V horním patře tábora najděte velitelské centrum. Chce po vás heslo, abyste se mohli proplížit dovnitř. interagujte s terminálem a značka cíle vás dovede k heslu.

Hledání hesla

V dolní části tábora se nachází budova skladů a zásob. Jděte tam. Vpravo vlevo od vchodu do budovy jsou schody vedoucí do sklepa. Abyste se dostali dovnitř, musíte použít klíč na zámky. Dojděte k zamčeným dveřím, které jsou na konci patra.

Vpravo od zamčených dveří je vzkaz. Po jejím přečtení se objeví nepovinný úkol týkající se klíče od dveří. Vydejte se do horního patra a vstupte do budovy z jihu od terminálu velitelského centra.

Nyní vyhledejte označenou skříňku, protože v ní je klíč od zamčených dveří. Až klíč získáte, jděte k zamčeným dveřím a otevřete je. Na stole leží další vzkaz. Přečtěte si ho a získáte heslo do velitelského centra. Nyní se vraťte do velitelského centra. K vložení hesla použijete terminál. Uvnitř vás čekají dva příběhy. Na stole zády k vám leží další vzkaz. I ten si přečtěte.

Fort Defiance

Fort Defiance se nachází jihozápadně od Camp Venture. Nyní se musíte dostat na vrchol pevnosti a najít jistič, abyste získali zpět energii. Po obnovení napájení použijte rampu před místností a odejděte. Vraťte se k zamčeným dveřím. Přečti si další vzkaz a jsi tam! Další úkol dole.