Návod - Coming to Fruition

Coming to Fruition je jedním z úkolů pro skupinu Free States v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Reassembly Required. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Plan: Flamethrower Trap
  • Plan: Tesla Arc Trap
  • (9) Purified Water
  • Plan: Light Combat Torso
  • Weightless Combat Armor Right Leg

V tomto úkolu ve Falloutu 76 musí hráči nahrát některá data a načíst několik mistrovských holokazet. V rámci tohoto úkolu navštívíte několik starých míst.

Abbieho bunkr
Tento úkol začíná, když jste uvnitř Abbieho bunkru. Pokud jste Abbieho bunkr opustili, vraťte se tam a seberte mistrovskou holopásku. Nyní musíte jít do Harpers Ferry. Najděte přístupový terminál do zbrojnice. Vložte holokazetu a přehrajte ji. Tím se nabouráte do terminálu a odemknou se dveře do zbrojnice.

V areálu zbrojnice se dejte doprava k prvnímu otvoru. K otevření dveří je třeba použít terminál. Nyní se vydejte nahoru, otočte směr a uvidíte několik prken, pomocí kterých se dostanete do budovy před vámi.

Přejděte do nižšího patra v další budově. K otevření dveří musíte opět použít terminál. Nyní opusťte budovu, ve které se nacházíte, a vstupte raději do další. Musíte jít nahoru a hacknout terminál. Tím získáte přístup k Ralieghovu terminálu. Musíte znovu vložit mistrovskou holopásku a poslechnout si ji.

Nyní se musíte vydat do budovy Kapitolu v Charlestonu. Vydejte se přímo do 3. patrard a najděte Samův terminál. Ten bude bohužel zamčený. Než se tedy vydáte nahoru, jděte raději do suterénu. Tam je označený bezpečnostní terminál, který je třeba použít k odemčení Samova terminálu. Nyní se vraťte do třetího patra a nahrajte hlavní holopásku.

Na terminálu v reléové věži LW-B1-22 musíte opět použít Master Holo-tape. Tam si musíte stáhnout nějaká data a pak se vrátit do Abbieho bunkru. V Bunkru restartujte systém. Tam se nachází terminál známý jako Terminál systému Scorched Detection. Použijte ho k dokončení úkolu.