Návod - First Contact

First Contact je jedním z prvních úkolů v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Reclamation Day. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • 10 Bottlecaps
  • Responders Paramedic Jumpsuit
  • Recipe: Healing Salve (Forest)
  • (5) Healing Salve
  • (71) .38 Round
  • Hatchet

Tento úkol má dva cíle, prvním je najít Overseerův C.A.M.P. a druhým je vyslechnout Overseerův deník a zaregistrovat se jako dobrovolník.

 

C.A.M.P

jakmile se dostanete do trezoru, prozkoumejte lépe celé prostředí. Až budete hotovi, vydejte se dolů do trezoru-Tec a komunikujte s robotem panem Handy, abyste se dozvěděli přesnou polohu Overseera.

Sejděte dolů a jděte směrem na jih. Nyní pokračujte podél Router 88 a nakonec uvidíte most pokrytý C.A.M.P. Overseer’s. Uvidíte, že C.A.M.P je přímo nad křižovatkou silnic.

Prozkoumejte C.A.M.P. Leží zde několik výrobních stolů, které budou později ve hře použity pro různé úkoly. Nicméně je to Dozorcův deník, kvůli kterému tu jste. Musíš ho prohledat a vyslechnout. Po jeho vyslechnutí se dozvíš, že se Dozorce bohužel přestěhoval do Flatwoods.

Flatwoods

Jakmile se dostanete do Flatwoods, pokračujte po silnici směrem na jihozápad. Cestou budete přecházet přes Green Country Lodge. Jakmile dorazíte do Flatwoods, uvidíte kostel s nápisem Command Post venku. Vejděte do tohoto kostela.

Overseer tam bohužel také nebude, ale najdete tam její další keš. Po jejím otevření najdete Overseerinu holopásku, ve které klade důraz na důležitost spolupráce s respondéry.