Návod - Thirst Things First

Thirst Things First je jedním z prvních úkolů v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise First Contact. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Plan: Chemistry Workbench x1
  • Plan: Sturdy Leather Arms x1
  • Bottled Waters x6
  • 10mm Round x37
  • Stimpak: Diluted x3
  • Caps and XP

Hlavním cílem této výpravy je vypátrat Keshu Mcdermottovou. Existují i další cíle, včetně různých. V tomto konkrétním úkolu hry Fallout 76 se však zaměříte pouze na hlavní cíl.

Pátrání po Keshe Mcdermottové

Najděte cestu podél řeky směrem na západ a narazíte na ostatky Keshy. Při prohledávání ostatků najdete holopásku a také sadu na testování vody. Pomocí této soupravy nasbírejte trochu vody. Pokud skočíte do vody, budete mít poměrně velké radiační poškození, takže se raději držte na břehu.

Nyní se vydejte směrem ke komunitní zahradě na jihu. Musíš nabrat vodu z vodních čerpadel u kůlny.

Je čas testovat, vraťte

se do kostela Flatwoods a vstupte do provizorní laboratoře. Přejdi k diagnostickému terminálu a vyber možnost „Analyzovat vzorek vody“. Dozvíš se, že před testováním potřebuješ čistou vodu. Když už máš vodu, stačí ji jen převařit pomocí dřevěných polen. Nedaleko kostela se nachází hřbitov. Najdeš tam dřevěná polena. Vyhledej varnu, kde můžeš vodu uvařit.

Po dokončení vařící části je čas zkontrolovat samoobslužný kiosek. Zkontrolujte svůj status dobrovolníka a tím tento úkol ve Falloutu 76 končí.