Návod - Second Helpings

Second Helpings je jedním z prvních úkolů v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Thirst Things First. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • Plan: Tinker’s Workbench x1
  • Wood Scraps x14
  • Plan: Hunting Rifle x1
  • 10mm Round x39
  • RadAway: Diluted x3
  • Caps and XP

V tomto úkolu hry Fallout 76 musíte ve Flatwoodu najít Delberta Winterse, což je hlavní úkol. Existuje i několik dalších cílů, po nichž následují také různé cíle, ale my se zde zaměříme pouze na hlavní cíl.

Delberta Winterse

při hledání Delberta Winterse se dostanete do jeho přívěsu, který se nachází jižně od města. Vejděte do přívěsu a hledejte reverenda Delberta. Musíte se dostat k Delbertovu terminálu, abyste získali heslo. Nyní, když máte heslo, můžete získat přístup ke všem Delbertovým záznamům.

Čas vaření

Ribeye Steak je další část. Vyjděte ven z přívěsu a prohledejte nedaleké mrtvoly brahmínů nebo prostě jednoho z nich popravte. Brahmínovo maso odneste k nedaleké varné stanici a připravte si vynikající steak.

Vraťte se do Flatwoodu a vstupte do některého z blízkých kiosků. Tímto způsobem se stanete plnohodnotným dobrovolníkem. V zadní části kostela se nachází terminál respondentů. Jděte tam. Přečtení tamních zpráv je poslední částí úkolu. Jakmile čtení dokončíte, je váš úkol splněn.