Návod - One of Us

One of Us je jedním z úkolů pro skupinu Enclave v hlavní příběhové linii Falloutu 76. Tato stránka obsahuje popis tohoto úkolu a také podrobnosti o dalších aktivitách, které můžete najít na cestě. Tomuto úkolu předchází mise Bunker Buster. Přečtěte si všechny podrobnosti nebo se podívejte na kompletní návod Fallout 76.

Odměny za splnění úkolu

  • 50 XP
  • Forest Operative underarmor or
  • Urban Operative underarmor
  • Bunker Buster
  • Orbital strike beacon
  • Orbital scan beacon
  • Photo frame – The Enclave

V letovisku Whitespring se nachází bunkr známý jako Whitespring Bunker. Vydejte se tam. Po příchodu zjistíte, že je zamčený, ale někdo přijde a odemkne vám ho. Vejděte dovnitř a vedle pravé chodby budou schody, které povedou dolů. Projděte jimi. Stiskněte zmíněné tlačítko a nechte se vyfotit.

Chcete-li získat Operative Undrarmor, musíte aktivovat dávkovač. Poté se vydejte orientačními dveřmi do přízemí. V cestě vám bude stát hostitel. Po interakci s ním pokračujte dolů. Pak jděte do chodby vlevo. Modus po vás bude chtít test, ale můžete ho přeskočit pomocí terminálu, který je vzadu u testovacího počítače.

Vydejte se do tábora Venture. Značka cíle vás zavede do Cukrového háje. Ke vstupu lze použít severní dveře, které jsou však zamčené. Můžete je otevřít stisknutím tlačítka na nedalekém počítačovém terminálu.

Nyní je třeba přejít do systémového terminálu SigInt. Po vložení pásky postupujte podle pokynů. V horním patře se nachází archivační dávkovač. Musíte ho použít k načtení dat a pak musíte spěchat směrem k bunkru Whitespring.

Hned po vstupu do bunkru jděte doleva. Najdete tam laserovou mřížku. Hned vedle laserové mřížky je výtah. Použijte ho a dostaňte se do vyšetřovny. Pokud budete postupovat podle pokynů, získáte modul Uplink spolu s návodem k instalaci.

Nyní se musíte vydat do Výzkumného centra radioastronomie. Modul, který jste právě získali (Uplink Module), musíte vložit do stroje Connection Platform Machine, který se nachází na střeše budovy.

Nyní opusťte budovu. Pokračujte po cestě na východní stranu a narazíte na balíček. Balíček bude mít orbitální skenovací maják a orbitální úderný maják. Vraťte se zpět do bunkru Whitespring. Promluvte si s Modusem a váš úkol bude splněn.